Jedyny w swoim rodzaju prezent. Na 25 – srebrną rocznicę ślubu przyjaciół. Rewelacyjne życzenia


Ten dzień, kolejna rocznica ślubu twoich ukochanych teściów, to bezsprzecznie uroczy czas.
Daruje się z reguły życzenia urokliwego, pogodnego, wyluzowanego, przy sobie, ręka w rękę, długiego pożycia.


Obojętne jak dawno temu przyrzekali sakramentalne TAK. Na pewno każdy jubileusz, data ślubu ma ogromne znaczenie, doniosłość i powinna być bosko, mile obchodzona.
Na pewno kalkulujesz, jaki rewelacyjny prezent chcesz przy tej szczególnej okazji, dacie, podarować.

Oferujemy coś zupełnie innego, prawdziwie genialnego! Czegoś z takim polotem bezspornie, nie trafisz w innym serwisie, gdzie oferuje się prezenty na rocznicę ślubu.
Oferujemy przez nas napisane i skomponowane kapitalne piosenki, specjalnie na taką niecodzienną, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. znajomych.

Jest kilka opcji, do wyboru. Przed melodią, lub w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą świetne i miłe, unikalne, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, te najbardziej pasujące, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy duży wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, przyjaciół. Ale także na każdą inną okazję, np. urodziny.

Dzieci mogą w wyjątkowy sposób wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za trud, wychowanie, opiekę.
To powinna być wyśniona i miła dla nich niespodzianka, dodatkowo bezcenna pamiątka.


Miły prezent na okrągłą rocznicę ślubu kuzynki, jako żywo musi być doskonałym dowodem, że myślami i sercem jesteście z najdroższymi jubilatami, wspominacie o nich często. Wiążecie się z nimi błogosławioną, ogromną radością.

Możecie, korzystając z tej strony, sami skompnować Wymarzone, własne życzenia na rocznicę ślubu. Poukładajcie coś z tych poniżej, wybranych wersetów:

bez pośpiechu, powoli, Na sobie polegaj. Niewiele par może pochwalić się tak długim stażem małżeńskim. bo jak nikt inny na świecie, Czy szczęście człowieka miarą lat się mierzy? Choć się razem nie widzimy, to przesyłam Wam życzenia: Niech się spełniają Wasze marzenia! niczym kwiat w promieniach wiosny, Tortu wielkiego, ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań, Rubinowa Para Małżeńska to Wy. każdy szczęścia Wam życzy. Wzruszeń, przeżyć, jak i spełnionych marzeń. Życzę Wam jak najwięcej takich chwil, w których z uśmiechem na twarzy możecie powiedzieć: Jesteśmy szczęśliwi!!! Czego więcej Wam potrzeba? Bądźcie dla siebie przyjaciółmi, jak i towarzyszami,

Pomysł na Pionierski prezent. :
Marko Złote Kolczyki Zawieszka Gwiazdka Bigiel. Kredki Bambino Drewno Grube 26Kol Metalowe Pudełko. Mattel Ever After High Magiczny Pamiętnik Na Hasło Cgr07. Subnautica (Digital). Apple MacBook Air 13,3. Simba Sekretny Pamiętnik na Hasło Magiczny Pisak. Herlitz Zeszyt A4/96K Kratka Oprawa Twarda Her Blocking Color. Happy Color Klej Wikol Premium Wiaderko 500G. Leica D-Lux (Typ 109). Yongnuo LCD YN-660. Yukon Sentinel 2.5×50. Maxell SR920SW. Wolfenstein The New Order (Digital). Fiorello Kredki Super Soft 24 Kolory Metal.Opak.. Sky-Watcher SK Dobson 12”.

weterynaria i rolnictwo Dom. Bransoletki męskie.

grafika i web design Magazyn. Smog.