Kornelia – Od ciebie, zabawny prezent na kolejne urodziny. Przekonaj się.


Niezrównany prezent. Zaskakujące życzenia na urodziny
Z reguły masz wydatny kłopot, co zamówić i ofiarować np. na urodziny chłopaka.

Tu masz nieszablonowe rozwiązanie. Sugerujemy fantastyczne prezenty z okazji urodzin.
Strony sugerują wiele rozwiązań, konceptów na urodzinową niespodziankę.
Nasze promowane pomysły są naprawdę nieprawdopodobne.

Na pewno każde urodziny są magiczne, zatem chciałoby się podarować coś wyjątkowaego i nieziemskiego.
Fundamentalne są również życzenia na urodziny. To duży test wyobraźni. Byłoby fenomenalnie, gdyby były wyjątkowe i sprawiły ogrom uciechy.

Nie zastanawiaj się, niezrównanej ofercie znajdziesz genialne piosenki, które mają w treści wybrane imię jubilata, np. szefa z pracy.
Przed piosenką, lub w trakcie utworu, nagrywamy kapitalne życzenia, które są nagrane przez lektora.

OGŁOSZENIA PRASOWE

Doskonały prezent na osiemnastkę twojej dziewczyny

Każda osiemnastka, to na pewno wyjątkowy dzień w życiu każdej dziewczyny.
To uchylanie wrót do świata dorosłych, to pełoletność i wszystko co się z tym wiąże.
To także urocza sposobność do wymyślenia cudownego prezentu, do zorganizowania fajnej imprezy. Trafić można ogromne ilości dobrych pomysłów na szokujący prezent, niespodziankę np. na osiemnaste urodziny twojego chłopaka.
Nasz nowatorski projekt, nasza propozycja jest całkowicie inna. Dzięki nam możesz podarować jubilatowi, synowi, koledze, wnukowi piosenkę, w której usłyszy swoje imię.
Słowa naszej autorskiej piosenki mówią właśnie o tym eksponowanym wydarzeniu. W słowach każdej piosenki jest wybrane imię i życzenia czytane przez lektora.

Sklep z prezentami, tanie oryginalne prezenty:

Szydłowiec Tłuszcz Karczew Mława Białobrzegi Mława Przasnysz ŻyrardówŻyrardówŻuromin

Pomysł na prezent:
Skrzynka nosidełko na PIWO urodziny prezent święta KUBEK NA URODZINY PREZENT 18 30 40 50 DUŻO WZORÓW Prezent Herbaciarka Dzień Babci i Dziadka Grawer piękny kubek na dzień BABCI i DZIADKA prezent DZIEŃ Babci i Dziadka DREWNIANY medal z grawerem KUBEK 380 ML DO HERBATY KAWY WODY SOKU CERAMICZNY Kufel do Piwa Z GRAWEREM PREZENT na dzień DZIADKA Filiżanka ze spodkiem prezent dla BABCI i DZIADKA Pudełko drewniane HERBACIARKA dla BABCI i DZIADKA foto Kubek latte zdjęcie urodziny imieniny prezent Zestaw prezent dzień babci dziadka herbata miód Miara poziomica PREZENT na dzień dziadka dziadków MAGICZNY KUBEK PREZENT DZIEŃ KOBIET DZIEWCZYN Koszulka prezent na DZIEŃ BABCI i dla DZIADKA XL Prezent alkohol na 18 30 40 50 urodziny Maszlitra