Najtańsze akcesoria meblowe. Hurtownia. Zalecana propozycja dla producentów mebli


Na krajowym rynku działamy od wielu lat, wciąż powiększamy naszą świetną ofertę.

Prowadząc handel hurtowy przez internet możemy biznesowo do zorientowanych w tej branży klientów, z terenu całej Polski.
Nasi petenci, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją mebli, tapicerzy, rzemieślnicy, ludzie którzy tworzą własne, unikalne pomysły.


Dzięki naszym zjawiskowym tkaninom obiciowym można kapitalnie odnowić swoje stare meble, zaszczepić im doskonałego charakteru.

Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin obiciowych, oferujemy różne wzory i kolory. W naszej uniwersalnej ofercie także: Kleje, maty, uchwyty meblowe.
Hurtownia dba o bogaty, ciekawy wybór, kolorystyczny, jak również, cenowy i ciekawe wzory.

To pewne, każdy fachowiec, który zajmuje się zawodowo tapicerką i obiciami mebli poszukuje polecanego sklepu hurtowego najwyższej jakości, w promocyjnej cenie tkanin, materiałów obiciowych.

Nasza hurtownia, to genialny wybór.

W naszej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich mebli. Np. w różnych wzorach wersalki, kanapy, sofy.

Wszystkie nasze produkty, to najwyższa jakość wraz z przebogatą gamą kolorów i najrozmaitszych wzorów.
W naszej hurtowni do wyboru tkaniny obiciowe i tapicerskie w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, także jednokolorowe, lecz oryginalnie fakturowane – każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej hurtowni materiałów tapicerskich wzorowo dobraną do swoich potrzeb tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Międzylesie Kutno Wojkowice Łęczyca Lewin Brzeski Śrem Przecław Sierpc Józefów Trzcianka Stoczek Łukowski Głogów Małopolski Szczebrzeszyn Władysławowo Maków Mazowiecki

I każdego innego miasta…

Almitex Nogi do mebli. Bluza dresowa z kapturem spodnie. Dla dzieci Metalowe nogi do mebli. Body z długim rękawkiem. Dla niemowląt

obsługa klienta i call center Grunt. Pufy do salonu.

OGŁOSZENIA PRASOWE