Najwyższej jakości nakładki plastikowe. Ogólnopolska hurtownia. Znakomita propozycja dla rzemieślników


Na rodzimym rynku działamy od wielu lat, staramy się wciąż wzbogacać naszą unikalną ofertę.

Prowadząc sprzedaż przez internet możemy biznesowo wspomagać wymagających klientów, z każdego, nawet najdalej położonego miasta.
Nasi kontrahenci, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją starych mebli, tapicerzy, rzemieślnicy, osoby, które tworzą własne, idealne koncepcje.


Jedynie dzięki naszym tkaninom obiciowym można kapitalnie odnowić swoje podniszczone meble, dodać im świetnego charakteru.

Hurtownia Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin tapicerskich, w różnych wzorach i kolorach. W naszej branżowej ofercie również: Materace, łóżka.
Zawsze dbamy o bardzo szeroki wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i ciekawe wzornictwo.

Każda firma, która zajmuje się profesjonalnie tapicerką meblową poszukuje polecanego sklepu hurtowego wysokiej jakości, w promocyjnej cenie tkanin, materiałów obiciowych, akcesorii meblowych.

Nasza hurtownia, to perfekcyjny wybór.

Zajmujemy się także hurtową sprzedażą mebli. Np. w różnych wzorach materace i łóżka.

Oferowane przez nas produkty wykazują najwyższą jakość wraz z bardzo szeroką gamą kolorów i najrozmaitszych wzorów.
W naszym sklepie do wyboru tkaniny obiciowe w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, także jednokolorowe, lecz z oryginalną fakturą – z pewnością każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej hurtowni materiałów tapicerskich wzorowo dobraną do swoich potrzeb tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Wągrowiec Limanowa Syców Jastrowie Wiązów Gościno Sieradz Dobrodzień Pisz Piotrków Trybunalski Tomaszów Lubelski Skwierzyna Gościno Czersk Czeladź

I każdego innego miasta…

Bluzka dziewczęca biała z długim rękawem. Dla niemowląt Hurtownia tkanin. velvety velvety Almitex

akcesoria dla zwierząt Działka. Ogrodowe trendy 2020.

OGŁOSZENIA PRASOWE