Pionierski prezent. Na 55 – szmaragdową rocznicę ślubu siostry. Niespotykane życzenia


Ta data, następna w pamięci rocznica ślubu waszych znajomych, to ewidentnie szczególny czas.
Wysyła się na ogół życzenia wspaniałego, spokojnego, sielankowego, wspólnego, ramię w ramię, długotrwałego, harmonijnego i w zgodzie pożycia.


Błahe przypuszczalnie, jak dawno temu mówili sakramentalne, ślubne TAK. To powszechnie przyjęte, raczej każdy jubileusz, data ślubu ma znaczenie i powinna być fantastycznie uczczona.
To jest data, czas, w którym rozmyślasz, jaki wyjątkowy prezent chcesz przy tej osobliwej okazji, rocznicy, ofiarować.

Super, coś zupełnie innego, rzeczywiście wyjątkowego! Czegoś z takim pomysłem, to pewne, nie trafisz w innej ofercie, gdzie oferuje się prezenty na rocznicę ślubu krewnych.
Oferujemy autorskie, fantastyczne piosenki, napisane i skomponowane jedynie na tę niezwykłą, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu.

Jest kilka wariantów, do wyboru. Na początku, albo później, w trakcie, jubilaci usłyszą świetne i miłe, niezapomniane, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, te najbardziej pasujące, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, przyjaciół. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnastkę.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą w nadzwyczajny sposób podziękować rodzicom, za wysiłek, cudowne wychowanie, starania.
To powinna być ogromna i przemiła dla nich niespodzianka, plus cenna pamiątka.


Niebanalny prezent na 75 – brylantową rocznicę ślubu matki i ojca, musi być pięknym świadectwem, że myślami i sercem jesteście z obdarowanymi, macie do nich ogromne pokłady czułości, pamiętacie o nich. Wiążecie się z nimi ogromnym szczęściem.

Możecie, korzystając z tej strony, sami skompnować niebanalne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Zaaranżujcie sobie coś niepowtarzalnego z poniższych, najlepszych ustępów:

By pogodne były sny, I w radości dzień przeleci. Pokoju, który koi kiedy wszystko wyprowadza z równowagi. gdy w nowy życiowy wstąpiliśmy próg. trud codzienności, jak tylko miłym być może ten Dzień Pamiętam, jakby to było przed chwilą. … lat temu w ciszy mówiliśmy sobie „tak”. Nigdy nie zbaczajcie ze swojej drogi Wy na to zasługujecie! Miłość ma dla mnie tylko jedno imię – Twoje. … lat temu przysięgaliśmy sobie miłość na dobre i złe, bądź szczęśliwy i radosny. Z okazji rocznicy ślubu życzę Wam: Od lat wielu się kochamy, Spędźcie go w gronie rodzinnym i uczcijcie z wielką radością. Tak jakby wczoraj się zdarzyło,

Pomysł na Niecodzienny prezent. :
Kabiny prysznicowe. Herlitz Pióro Wieczne My Pen M Rk. Lenovo Ideapad 330s-14 i5/4GB/512Gb/Win10. Samsung 18650 Li-ion 2500mAh INR18650-25R 20A. Farby,kredki do twarzy w sztyfcie pirat PlayColor. Sony PlayStation 4 500GB Biała. BIC Długopis 4 Colours Original. Sony PlayStation 4 Slim 500GB. Wsip Zeszyt Do Nauki Pisania W Jednej Linii. Mapa Polski Podkład szkolny na biurko A2. Klej wikol Happy Color 500 ml. Komputronik Pro 310 (S001). DJI Phantom 4 Pro V2.0. Herlitz Pióro Dla Leworęcznych My.Pen Zi Niebiesko Zielone. Sigma A 35mm f/1.4 DG HSM (Nikon).