Rzadko spotykany prezent. Na 6 – cukrową rocznicę ślubu przyjaciół. Niekonwencjonalne życzenia


Ta data, kolejna w czasie rocznica ślubu twojej kochanej siostry, to bez wątpienia niepospolity czas.
Daruje się na ogół życzenia wybornego, promiennego, spokojnego, wspólnego, codziennego życia.


Nieistotne poniekąd jak dawno temu ślubowali nawzajem sakramentalne, tradycyjne TAK. To powszechnie przyjęte, każdy zapewne jubileusz, data ślubu ma swój format i powagę, powinna być fantastycznie celebrowana.
To jest data, moment, w którym zachodzisz w głowę, jaki udany prezent chcesz przy tej wyjątkowej okazji, dacie, podarować.

Mamy tu coś szczególnego, rzeczywiście ciekawego! Czegoś w tym stylu definitywnie, nie wyszukasz w żadnej innej ofercie z prezentami na rocznicę ślubu rodziców.
Oferujemy autorskie, rewelacyjne piosenki, napisane i skomponowane tylko na tę osobliwą okazję, datę i rocznicę ślubu, np. znajomych.

Jest kilka możliwości, można wybrać. Na początku, albo później, w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą świetne i miłe, pomysłowe, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, te najbardziej pasujące, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór melodyjnych piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, przyjaciół. Ale także na każdą inną okazję, np. urodziny.

Dzieci mogą genialnie podziękować rodzicom, za ich wieloletni trud, cudowne wychowanie, troskę.
To musi być udana i zaskakująca dla nich niespodzianka, poza tym super pamiątka.


Ciekawy prezent na 5 – drewnianą rocznicę ślubu brata, bez wątpienia powinien być doskonałym dowodem, że myślami i sercem jesteście z jubilatami, myślicie o nich często. Łączycie się z nimi wielką radością.

Możecie, czytając tę stronę, sami poukładać Miłe, własne życzenia na rocznicę ślubu. Ułużcie sobie coś fajnego z tych, które widzisponiżej, idealnych wersetów:

i niech się spełnią wszystkie marzenia. Chcę być dla Ciebie, to jest mój życia cel. Są dla Was przeznaczone. Wzruszeń, przeżyć, jak i spełnionych marzeń. Z okazji rocznicy ślubu życzę Wam: Z bukietem róż nie mogę przyjść jest dla nas pięknym obrazem; życzenia wszystkiego najlepszego: Być z Tobą do końca świata, taki jest plan Mieć odwagę by wzbić się wysoko… Małżeństwo to piękno Pełnego miłości, zaufania i czaru dobrego! Wszystko o piękne i wymarzone blaskiem szczęśliwych i długich lat. Niech wszystkie Wasze drogi się wciąż przecinają,

Pomysł na Słodkie prezenty. :
Hi-Power Bateria do laptopa HP WD549AA#ABB NHP073. Interdruk Przepiśnik. Muffinka na patyku. Hamelin Zeszyt A4 Oxford W Kratkę 60 Kartek Open Flex. Microsoft Xbox One S 1TB All-Digital Edition + Minecraft. Peak Design Pasek na szyję SLIDE v3. FujiFilm Instax Mini 9 Clear żółty. Crayola Zestaw plastyczny MINI KIDS. JBL T205 BT. Tamron AF 18-270mm f/3.5-6.3 Di II VC LD Asph. (IF) MACRO (Nikon). Lupa powiększająca 10. Dell Inspiron 15 3584 15,6. Koh-I-Noor Zestaw Gioconda Średni I 8898. SanDisk Extreme PRO microSDHC 32GBUHS-I U3. DELL Inspiron 17 3780 17,3. Tablica Dobrego Zachowania Mała Alexander.