Zjawiskowe prezenty. Na 45 – szafirową rocznicę ślubu matki i ojca. Niesłychane życzenia


Ta ważna data, następna w pamięci rocznica ślubu waszych dobrych znajomych, to niepodważalnie wyjątkowy czas.
Wysyła się z zasady życzenia przeuroczego, radosnego, zgodnego, przy sobie, ręka w rękę, długotrwałego i zgodnego pożycia.


Niegodne uwagi poniekąd jak dawno temu przyrzekali wzajemnie sakramentalne TAK. To oczywiste, każdy zapewne jubileusz, data ślubu ma swój ciężar gatunkowy, doniosłość i powinna być godnie fetowana.
To chwila, kiedy łamiesz się w myślach, jaki ciekawy prezent chcesz przy tej swoistej okazji, dacie, podarować.

Otóż mamy coś oryginalnego, naprawdę kapitalnego! Czegoś z takim polotem nie znajdziesz na żadnej, innej stronie.
Gorąco polecamy, nasze autorskie, nietypowe piosenki, specjalnie na tę osobliwą okazję, datę i rocznicę ślubu, np. znajomych.

Jest kilka opcji, do wyboru. Na początku, albo później, w trakcie, jubilaci usłyszą świetne i miłe, doskonałe, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, jest ich wiele, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór super piosenek na rocznicę ślubu rodziców, znajomych. Ale także na każdą inną okazję, np. dla męża.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą cudownie podziękować rodzicom, za ich wieloletni trud, celujące wychowanie, starania.
To musi być wyjątkowa i zaskakująca dla nich niespodzianka, również super pamiątka.


Zabawny prezent na 8 – spiżową rocznicę ślubu znajomych, jako żywo musi być niezaprzeczalnym dowodem, że myślami jesteście z obdarowanymi, myślicie o nich często. Spinacie się z nimi błogosławioną, ogromną radością.

Możecie sami poukładać oczekiwane, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wybierzcie sobie coś niepowtarzalnego z tych poniżej, najlepszych zdań:

Kocham twój smutek, bo wtedy mogę Cię pocieszyć i przytulić, Wiary, która dodaje oparcie kiedy bezradność przerasta. Życzyć Wam chcemy, by Wasze małżeństwo trwało, Niech się wam w jedno ogniwo splecie, W dniu … rocznicy ślubu życzymy Wam, Drodzy Rodzice, Ona złożoną przed laty przysięgę dobrze pamięta. Więc Wam życzę wszystkiego najlepszego, Najpiękniejsze jest to czego się nie ma, Przesyłamy najserdeczniejsze życzenia z okazji 10. Rocznicy Ślubu. Niech nie robią z tego sprawy, Chyba tylko łaski Nieba, aby w zdrowiu iść przez lata życzę drogiej Parze, za rozwój Waszej miłości możemy zobaczyć, jak pięknie i dobrze realizowana jest przysięga sprzed ołtarza.

Pomysł na Prześwietny prezent. :
Wiedźmin 3 Dziki Gon Serca z Kamienia (Digital). Farby,kredki do twarzy w sztyfcie pirat PlayColor. Farby,kredki do twarzy w sztyfcie pirat PlayColor. Lucrum Notes 41N Metalizowany Classic MIX. Patyczki do liczenia 100szt. Astra Kredki ołówkowe trójkątne Astra 12 kolorów. Pavos Charms Kolorowy Motyl. AXEL – Kalkulator AX-350MS – 1075772. Nikon D5500 + 18-105mm. The Fisherman – Fishing Planet (Digital). DAS Glina 500g biała 83610905. Temperówka Elektryczna Podwójna. Spokey, kolorowe cekiny, 1000 sztuk. Verona Zawieszka Złota. Samyang 14mm f/2.8 ED AS IF UMC (Canon).